مطالب پربیننده:   

جلسه رئیس گروره فقه و حقوق قضایی جناب آیت الله حبیبی تبار با انجمن علمی پژوهشی فقه و حقوق قضایی
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴

 

جلسه انجمن علمی پژوهشی فقه و حقوق قضایی با ریاست محترم گروه فقه و حقوق قضایی جناب آیت الله  حبیبی  تبار در تاریخ 24/8/1395 برگزار شد در این جلسه مسئول انجمن علمی پژوهشی فقه و حقوق قضایی به معرفی اعضاء هیئت رئیسه انجمن پرداخت بعد از معرفی به خلاصه از فعالیتهای انجمن پرداختند. در آخر به برخی از مشکلات موجود اشاره نمودند.

 

بیانات رئیس گروه فقه و حقوق قضایی: ایشان ضمن قدر دانی از فعالیتهای انجمن علمی پژوهشی فقه و حقوق قضایی به تعامل جدی با دبیر پزوهش گرو مخصوصا در برگزاری نشست های علمی توصیه نمودند و فرمودند انجمن باید بازوی .....برای گروه باشد. ایشان همچنین توصیه نمودن که انجمن باید نشست های علمی متعددی در موضوعات نوپدید مانند جایگاه مراجع شبه قضایی، عقود نامعین که روز به روز توسعه پیدا می کند، برگزار کند و از گروه کمک بگیرد.

در مورد مجله انجمن فرمودند تلاش کنید که مجله شماعلمی پزوهشی شود و اینکه کار با تلاش و پشتکار برنامه ریزی با شد، شدنی است.

 

هچنین در مورد سایت انجمن و مشکلاتی که دارد فرمودند قابل حل است هچمین در این جلسه پشنهاد شده که بخش در قسمت از سایت به درس های اساتید اختصاص پیدا کند که با همکاری طلابی که درس ها را تایپ می کنند در سایت گذاشته شود.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
 

كليه حقوق اين سايت متعلق به انجمن علمی و پژوهشی فقه قضایی است و نقل مطالب بدون ذكر منبع غير مجاز مي باشد
مسؤولیت مقالات به عهده نویسنده بوده، درج مقاله به منزله تایید آن نیست
Template name : Alqaza / Template designed by www.muhammadi.org

SMZmuhammadi July 2010